Як поблизу Львова знешкодили діючу авіабомбу

Радіус розльоту частинок авіаційної бомби, при можливому вибуху, сягнув би близько півтора кілометра
Depo.
11 березня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua

Сапери спеціального центру швидкого реагування ДСНС України знешкодили авіаційну бомбу SD-500 часів ІІ Світової війни поблизу, виявлену у лісі поблизу с. Оброшино Пустомитівського району, повідомили Depo.Львів у прес-центрі ГУ ДСНС у Львівській області.

Підозрілий боєприпас виявили лісники під час проведення розчистки лісу. Чоловіки відразу повідомили про подію до Служби порятунку "101".

Як поблизу Львова знешкодили діючу авіабомбу - фото 1

До приїзду рятувальників працівники поліції обгородили місце знахідки та обмежили доступ сторонніх осіб. Фахівці ДСНС провели огляд боєприпасу та встановили, що це 500-ти кілограмова авіаційна бомба німецького виробництва часів ІІ Світової війни.

Як поблизу Львова знешкодили діючу авіабомбу - фото 2

Авіабомба SD-500 перебувала у бойовому стані та становила серйозну небезпеку. Неподалік місця виявлення боєприпасу розміщені населені пункти Лапаївка та Оброшино і проходить автомобільна траса Львів – Самбір.

Радіус розльоту частинок авіаційної бомби, при можливому вибуху, сягнув би близько півтора кілометра.

Як поблизу Львова знешкодили діючу авіабомбу - фото 3

Враховуючи вкрай незадовільний стан боєприпасу та загрозу при його транспортуванні, піротехніки вирішили знешкодити авіабомбу безпосередньо на місці знахідки.

Під час проведення усіх підготовчих робіт та у момент підриву, працівники поліції перекрили рух транспорту поблизу місця події та забезпечували охорону даної ділянки.

Як поблизу Львова знешкодили діючу авіабомбу - фото 4

До проведення робіт із знешкодження авіабомби залучили піротехніків 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України, місцевих рятувальників, представників поліції, лісництва та екскаватор одного з місцевих приватних підприємств.

Загалом з початку року на території Львівської області виявлено та знешкоджено 50 вибухонебезпечних предметів.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів