UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Як озеленюватимуть Львів у рік Свині

Протягом 2019 року у Львові планують висадити не менше 10 тисяч зелених насаджень

Як озеленюватимуть Львів у рік Свині…

Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

За інформацією міськради, останніми роками із залученням мешканців, активістів, підприємців вдалось висадити чимало кущів та дерев. Вже зараз кожній районній адміністрації виділено по 110 тис. грн на ці заходи. 

"У 2017 році було висаджено 6 тис зелених насаджень, у 2018 році — більше 10 тис, план на цей рік — більше 10 тис. Мешканців міста, підприємців запрошують долучатись до створення комфортних умов", - йдеться у повідомленні.

Також мерія закликає усіх бережливо ставитись до зелених насаджень, адже акти вандалізму трапляються часто.

"На жаль, на початку листопада 2018 року вандали знищили 32 дерева разом з кущами — це сакури і червону калину. За кошти меценатів нам вдалося в кінці листопада посадити 7 сакур і сьогодні ми продовжуємо за ці ж кошти меценатів висаджувати 20 одиниць сакур. Ми також плануємо продовжувати цю роботу і надалі, тому що парк є досить великий і потребує ще озеленення. Ми залучатимемо підприємців для допомоги. Наразі ми запланували посадити 30 одиниць тобто відновити ту кількість, яка була пошкоджена. Але якщо меценати зголошуватимуться до закупівлі дерев, звичайно ми будемо цю роботу продовжувати і досаджувати їх. Зауважу, вартість однієї сакури від 2 тис. до 2,5 тис. грн", - розповів заступник голови Сихівської райдержадміністрації Володимир Івасюк.

Львівська міська рада просить мешканців не бути байдужими та повідомляти про подібні випадки нищення дерев у правоохоронні органи. 

Нагадаємо, як допомогти озеленити Львів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook