Як люди Януковича у Львові працюють із Тимошенко (ФОТО)

У Львові - офіс партії Тимошенко "в крові"

Львівські активісти провели акцію протесту проти політики партії Тимошенко, яку у Львові очолив екс-регіонал Михайло Цимбалюк. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Львівську газету.

 Окрім того, на думку активістів, Тимошенко займає проросійську позицію у багатьох питаннях впродовж останніх 10 років, тому на її руках кров українців, які захищають східні кордони України від російського агресора. Адже саме такі дії привели війну в Україну.

На знак протесту активісти облили офіс ВО "Батьківщина" речовиною подібною на кров, закликаючи тимошенківців зійшли з цієї кривавої дороги, яку, на думку львів’ян, обрала партія екс-прем’єра.

Також активісти поширювали містом листівки, у яких відзначається: "У Львові лакей Януковича працює патріотом!".

"Якщо Вам цікаво, що роблять вірні слуги кривавого Яника, то навіть не повірите. Вони не тремтять від народного гніву, на каються в тому, що підтримували владу диктатора, а прекрасно живуть у Львові. І навіть очолюють наші патріотичні партії.

Колишній генерал-губернатор Львівщини міліціонер Михайло Цимбалюк керує обласною організацією Юліної "Батьківщини". Колись Янукович з Азіровим думали кого поставити присмирити "бендєровцев" і згадали, що в них є персонаж з лисиною як у Шевченка і вусами як у Франка. І під свого закосить і кадр перевірений, бо «кришував» колись львівську міліцію тай наводив порядок у Тернопільській області", - йдеться у повідомленні.

Також у листівках відзначається: "Так у Львівську ОДА прийшов Цимбалюк і подвійні тарифи відкатів. Для генерала міліції у "янучарів" було спецзамовлення від Путіна. На Дєнь Пабєди 9 травня треба було для російських каналів розіграти театр із ряженими ветеранами із Одеси. Тепер, під час війни, ми знаємо для чого це робилося. Тільки революційні хвилі почали стихати, як Цимбалюк знов виплив на поверхню.  Тепер він очолює партію "Батьківщина". Як так виходить, що люди Януковича стають людьми Тимошенко?. Дуже просто: і "Партія Регіонів", і "Батьківщина – це проекти Путіна. Спершу Юля годувалася із газової труби, заганяючи Україну в російську кабалу, потім її відштовхнув Янукович. От і вся політика. Тепер лицемірна Юлія Тимошенко ще й заступається за головний рупор Кремля у гібридній війні проти України – канал "ІНТЕР". А для львів’ян "Ліса-Аліса" Тимошенко і її "Кот-Базіліо" Цимбалюк грають патріотичний цирк щоб виманити останні п’ять копійок", - йдеться у повідомленні.

Поки найкращі сини України вмирають на війні з Росією, колишні лакеї "регіоналів" повертаються на ключові посади, щоб знову наживатися на людському горі, переконані організатори пікету.

"Регіоналів і чекістів колишніх не буває. Хто колись служив Януковичу – зараз служить Путіну! Може прийшов час громаді запитати у наших "патріотичних" партій що роблять  прихвосні Януковича ї їхніх лавах? Нехай "Батьківщина" позбудеться всіх співучасників режиму Януковича, або визнає що вона – філія "Партії Регіонів", - йдеться у повідомленні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів