ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як львівські чоловіки ухиляються від призову в армію

За перше півріччя 2018-го судами розглянуто 4 кримінальні провадження за ухилення осіб від призову

Depo.
23 липня 2018 10:49
ФОТО: depo.ua

Упродовж першого півріччя 2018 року, за процесуального керівництва Радехівської місцевої прокуратури, судами Львівської області розглянуто 4 кримінальні провадження стосовно осіб, які ухилялися від призову на військову службу, навчальних або спеціальних військових зборів. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.

Зокрема, Бродівським районним судом постановлено два обвинувальні вироки за ч.2 ст.337 КК України (ухилення військовозобов'язаного від навчальних (чи перевірних) або спеціальних зборів) стосовно місцевих мешканців, які були військовозобов'язаними та перебували в оперативному резерві, проте ухилилися від проходження навчальних зборів.

Зважаючи на те, що порушники усвідомили протиправність своїх дій, а також щиро розкаялись, районний суд призначив їм покарання у вигляді штрафу.

Крім цього, двох жителів Буського та Радехівського районів притягнуто до кримінальної відповідальності за ст.335 КК України (ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу).

Усі судові рішення набрали законної сили.

Зазначимо, що провадження розпочинались органом досудового розслідування за зверненням районних військових комісаріатів.

У Львові сфотографували циганку під час позбавлення дівчини найціннішого (ФОТО).

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube