Як львівська подруга Савченко поїхала у Ростов

"Вона вирішила померти"
Depo.
10 березня 2016 14:02
ФОТО: depo.ua

Львівська подруга Надії Савченко Ірина Юзик поїхала у Ростов на суд до Наді. Про це Юзик повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці, пише Depo.Львів.

"На засідання не встигли, хоча їхали дві доби. Прикро... Депутати теж не встигли. Теж прикро. Але найгірше те, що не в одного присутнього склалося враження: вона вирішила померти. Вона вже вмирає - за ніч мінус чотири кілограми. Відлік уже не на дні", - пише Ірина Юзик у Фейсбуці.

Також журналіст нагадує, що Надія недавно писала: коли буду вмирати, під СІЗО стоятиме моя мама і сестра, потім стоятиме моя подруга, мій друг, потім українець.

На засідання не встигли, хоча іхали дві доби. Прикро... депутати теж не встигли. Теж прикро. Але найгірше те, що не в од...

Опубліковано Iryna Yuzyk 9 березень 2016 р.

"Ну от, цей час прийшов. Будемо стояти під СІЗО Новочеркаська, від з 9 ранку, якось чергуватимемося, хтось з України приїде, сподіваємося, якісь дипломати-політики підтягнуться (в що дуже хочеться вірити). Не покинемо... P.S. Френди хвилювалися, коли вчора нам змінили маршрут на Слов*янськ і Старобільськ. Засвідчую, що там спокійно і безпечно, стоять українські блокпости, роздавали їм вафлі-печенюжки, яких випадково мали великий пакет. Вперше побувала на Доннечині і Луганщині)", - написала Ірина Юзик.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів