ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як львів'янам отримати безкоштовну допомогу від сімейної радниці

Нововведення ініційове Міністерством юстиції

Depo.
8 листопада 2018 09:44
ФОТО: depo.ua

У Львові з'явилася сімейна радниця, яка допомагає у випадку невиплати аліментів, домашнього насильства чи інших складних ситуацій у родині. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Сімейна радниця працює на волонтерських засадах. У Львові така радниця – Надія Філінська-Іваньо. Щовівторка з 10:00 до 13:00 вона прийматиме відвідувачів в офісі в Другому Львівському місцевому центрі, що розташований на вул. Винниченка, 30.

"Коли до нас буде приходити людина, ми будемо бачити, яку саме їй потрібно допомогу надати: чи це буде юридичного спрямування, чи психологічна, чи звичайна адміністративно-канцелярська допомога у заповнені певних документів. Тоді будемо скеровувати людини в ту інстанцію, яку вона потребує", – розповіла zaxid.net сімейна радниця у Львові Надія Філінська-Іваньо.

У цьому ж приміщенні можна буде звернутися по допомогу до працівників юстиції, соціальної служби, а також – юриста чи психолога. Громадські радники це представники громадськості, які співпрацюють із юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби Міністерства юстиції, співробітниками Міністерства соціальної політики, Національної поліції, психологами.

До слова, нововведення ініційове Міністерством юстиції. Сімейні радники вже працюють у Києві.

Нагадаємо, як карають львів'янок за імітацію вагітності.


Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube