Як Львів на три дні відмовився від поліетилену (ФОТО)

Виконавчий комітет погодив проведення другого етапу просвітницького заходу "День без поліетилену в супермаркетах Львова"

Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

 

 

 

Планується, що другий етап просвітницької кампанії "Без поліетилену" сприятиме тому, щоб супермаркети та інші заклади торгівлі змінювали стандарти обслуговування і популяризували практику закупівлі продуктів у багаторазову тару серед мешканців.

"З метою впровадження комплексних заходів захисту довкілля від шкідливого впливу одноразових поліетиленових пакетів та збереження навколишнього середовища, сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про проведення другого етапу просвітницького заходу "День без поліетилену у супермаркетах Львова". Відтак, з 1 до 3 липня супермаркети Львова здійснюватимуть пакування продукції у багаторазові контейнери та ємності для зберігання харчових продуктів покупців", – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, у листопаді 2018 року виконком Львівської міськради ухвалив рішення про обмеження комерційного використання поліетиленових пакетів у супермаркетах міста. Воно передбачає поетапну відмову від використання пластику в торговельних мережах. Славське також відмовилося від поліетилену.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів