Як квітне найстаріший ботанічний сад Львова (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Ботанічний сад університету імені Івана Франка заснований у 1852 році професором Лобажевським на базі старого саду ченців-тринітаріїв, з початку весни "потопає" у барвах і ароматах

Як повідомляє фотокореспондент Depo.Львів, зробити у квітні селфі з квітами справа не з легких.

 

Біля деяких дерев і кущів, найбільш квітучих, навіть черги вишикувалися. Особливою популярністю користуються рододендрони. Без селфі з рожевими квітами з ботанічного саду ніхто не йде. 

 

 

 

 

 

Ботанічний сад університету імені Івана Франка заснований у 1852 році професором Лобажевським на базі старого саду ченців-тринітаріїв. Це один із найстаріших садів України і Східної Європи. Складається він із двох окремих ділянок: старої і нової.

 

 

 

 

 

 

 

 

Стара частина, площею 2 гектари, простягається на схилах Калічої гори. Нова частина, площею 16,5 гектара, розташована на вулиці Черемшини (на території давнього фільварку Цетнерівка, що поблизу лісопарку Погулянка та Личаківського парку). Нині тут розміщені оранжереї та невеликий дендропарк.

 

 

 

 

 

Нова ділянка ботанічного саду має складний рельєф, тут є також ставок, заболочена долина, схили луків, сухі піднесені плато. Це дозволило відтворити на його території фрагменти рослинності різних біотопів: водойм, боліт, луків, лучних степів, лісостепу, різних типів лісу, рівнин, альпійського і субальпійського поясів Карпат. Тут ботанічний сад був створений в 1911 році на основі декоративного саду Цетнерівка площею 4,5 гектара, придбаного університетом.

 

 

 

 

 

Нагадаємо, як квітне весняна Львівщина (ФОТОРЕПОРТАЖ).

 

Фото  Depo.Львів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів