Як карають львів'ян за демонтаж старовинних вікон

На фізичну особу, яка провела заміну у своїй квартирі одного дерев'яного вікна на пластикове, накладено штраф, у розмірі 850 грн

У Львові розглянули протоколи щодо незаконних дій на об'єктах культурної спадщини Львова в центральній частині міста. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Комісія розглянула п'ять протоколів, складених на фізичних осіб, які виконали незаконні роботи у свої квартирах — встановлення пластикових вікон/дверей замість дерев'яних.

"Було розглянуто протоколи, складені на п'ятьох фізичних осіб, які проживають на вул. Кучера, 15 і пр. Шевченка, 36", - йдеться у повідомленні.

На фізичну особу, яка провела заміну у своїй квартирі одного дерев'яного вікна на пластикове, накладено штраф, у розмірі 850 грн, на трьох інших осіб накладено штраф, у розмірі 1700 грн, за заміну двох і більше дерев'яних віконних заповнень на пластикові; розгляд ще однієї справи перенесли на 2 тижні.

Додамо, що адміністративна комісія розглядає винятково адміністративні спори про адміністративні правопорушення законодавства у сфері охорони історичної спадщини, а саме — справи про адміністративні правопорушення, які передбачені ст. 92 Кодексом України про адмінправопорушення.

Нагадаємо, як луцький балкон здивував туристів (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів