ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові розіграють жіночу шахову корону

Україна розпочала підготовку до проведення матчу на звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року
Depo.
12 серпня 2015 14:01
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів,  Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким створюється Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні матчу на звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року.

Документом затверджено персональний склад Комітету та визначено порядок його роботи, утвердження рішень. Організаційне забезпечення діяльності Комітету покладено на Адміністрацію Президента.

Згідно з Указом, головою Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні матчу за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок 2016 року став Глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін. Його заступниками - Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та Заступник Глави АПУ Ростислав Павленко. До складу Комітету серед інших також увійшли президент Федерації шахів України Віктор Капустін, президент Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ) Кірсан Ілюмжинов, голова Львівської обласної шахової федерації Тарас Керницький, представники Уряду, Верховної Ради, керівники правоохоронних органів, міський голова Львова та очільник області.

11 серпня 2015 року документ набув чинності.

Нагадаємо, 25 липня із нагоди відзначення Дня шахів чемпіонка світу львів'янка Марія Музичук провела сеанс одночасної гри з учасниками АТО.

ФІДЕ виступає за проведення матчу у Львові. Підтримує федерацію у цьому і влада міста.

Більше новин спорту читайте на Depo.Львів