ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вже у цю суботу можна відвідати "Ніч у Львові"

Вхід на усі події проекту - безкоштовний
Depo.
3 вересня 2015 14:50
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

В суботню ніч, 5 вересня, відкриють місця, де проводяться кращі події проекту "Ніч у Львові". Такий захід організатори вирішили провести в рамках кампанії "Культурне місто" та під час Конгресу культури Східного Партнерства, який за декілька днів вперше відбудеться у нашому місті.

"Найкращі події "Ночі у Львові" організовуємо під час Конгресу культури Східного Партнерства, який проходитиме у нашому місті. Відтак, храми, музеї та інші локації будуть відкриті для безкоштовного відвідування вночі", - зазначила Христина Мартиняк, куратор проекту "Ніч у Львові".

Творчі вечори, концерти, екскурсії, літературні читання, мистецькі майстер-класи, лекції - долучитись може кожен творчий та активний мешканець міста.

"Культура у широкому сенсі є основою усіх цивілізаційних процесів. Культурне місто - проект, який об'єднав зусилля львів'ян з метою створення якісного культурного продукту у місті", повідомила співорганізатор Конгресу культури Східного Партнерства у Львові Юлія Хомчин.

Нагадаємо, що з 4 по 6 вересня Львів вперше прийматиме Конгрес культури Східного Партнерства - масштабну міжнародну подію, учасниками якої стануть понад п'ятсот культурних діячів з 19 країн світу. Конгрес відбудеться у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Тема Конгресу - "Місія Культури в умовах криз".

Більше новин про культурні події Львова читайте на Depo.Львів