ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтери повстали проти мера Трускавця

Вони скаржаться на те, що він їх дискредитує
Depo.
21 серпня 2015 14:51
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на "Львівський портал".

"Очільник Трускавця Руслан Козир розгорнув кампанію протидії волонтерському рухові, відтак постійно дискредитує його на своїх робочих нарадах, які відбуваються на офіційному рівні за участі представників громади та ЗМІ. До прикладу, нещодавно на одній із таких зустрічей з керівниками мер Трускавця заявив, що армія всім забезпечена на 100%, і хлопці, які воюють на Сході, не потребують жодної волонтерської підтримки", - зазначили вони у відкритому листі.

Волонтери обурені таким ставлення мера, адже вже більше року майже весь свій вільний час присвячували допомозі військовим. Вони додають, що всім відомо, що як цілі батальйони, так і окремі бійці не уявляють, чи протрималися б вони довго на передовій без волонтерської допомоги.

"Звісно, бажано, щоб держава забезпечувала військо повністю, але відомо, що сьогодні це не відповідає дійсності, і так кажуть самі військові. Цілий список речей, куди входять тепловізори, бронежилети та інші засоби, які рятують життя військових на Сході, не входять у перелік того, що може дати держава", - зауважили волонтери.

Раніше  Depo.Львів повідомляло, що мер Трускавця вважає волонтерство приватним бізнесом та волонтерська допомога не потрібна, бо держава забезпечує військових всім необхідним.

Більше новин про волонтерство на Львівщині читайте на Depo.Львів.