Волинські волейболістки здобули бронзу

Луцька команда "Волинь-Університет-ОДЮСШ" стала бронзовим призером у Суперлізі чемпіонату України з волейболу серед жінок у 2-у турі фінального етапу змагань

Луцька команда "Волинь-Університет-ОДЮСШ" стала бронзовим призером у Суперлізі чемпіонату України з волейболу серед жінок у 2-у турі фінального етапу змагань. Про це Depo.Львів повідомили у Волинській обладміністрації. Відбулися ж вони в місті Южний Одеської області.

За підсумками матчів чемпіонками України стали дівчата з команди южненського «Хіміка», а срібними призерками – запорізька команда «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ». Що стосується гравчинь із Волині, то за результатами зазначеного чемпіонату, окрім бронзи, вони здобули звання майстер спорту держави.

Слід зауважити, що наставником команди уже багато років залишається заслужений тренер України Богуслав Галицький. А за команду, зокрема впродовж минулого сезону, виступали студентки Східноєвропейського національного університету, Луцького педагогічного коледжу, а також учениці загальноосвітніх шкіл області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів