ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волинь несподівано отримала нового обласного прокурора

Апеляційний суд поновив на посаді прокурора Волинської області Коцуру

Depo.
24 лютого 2018 23:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, Київський апеляційний адміністративний суд поновив на посаді прокурора Волинської області Анатолія Коцуру, якого було звільнено у липні 2014 року. Про це сказано в рішенні суду від 5 лютого поточного року, передають Українські Новии.

У серпні 2014 року Коцура звернувся в Окружний адміністративний суд Києва і просив визнати незаконним наказ генерального прокурора Віталія Яреми про звільнення з посади прокурора Волинської області й поновити на посаді.

У листопаді 2014 року Окружний адмінсуд, а в лютому 2015 року - суд апеляційної інстанції відмовили Коцурі в задоволенні позову. Однак у липні 2016 року Вищий адміністративний суд направив справу в суд першої інстанції на новий розгляд. У вересні 2017 року Окружний адмінсуд повторно відмовив Коцурі.

Відповідно до матеріалів справи, фактичною підставою для звільнення Коцури було розпорядження Служби безпеки України про скасування допуску до державної таємниці у зв'язку з відсутністю контролю за її охороною.

При цьому, як зазначає суд, СБУ у своєму рішенні не вказала порушень, допущених особисто Коцурою щодо охорони держтаємниці. Тому рішення СБУ і, як наслідок, наказ Яреми підлягають скасуванню.

Суд скасував ці рішення, відновив Коцуру в посаді прокурора Волинської області з 31 липня 2014 року й стягнув з Генеральної прокуратури середній заробіток за час вимушеного прогулу. Рішення може бути оскаржено у Верховному Суді. 2014 року Генпрокуратура призначила Коцуру прокурором Волинської області.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube