UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вогнеборці ліквідували 23 пожежі сухої трави у Львівській області

Протягом минулої доби до Служби порятунку "101" надійшло 23 повідомлень про пожежі сухостою

Вогнеборці ліквідували 23 пожежі сухої т…

Протягом минулої доби до Служби порятунку "101" надійшло 23 повідомлень про пожежі сухостою. Про це Depo.Львів повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

Горіння сухої трави зафіксували в Миколаївському, Золочівському, Жовківському, Городоцькому, Радехівському, Пустомитівському, Миколаївському районах та в містах Кам'янка-Бузька, Миколаїв, Червоноград, Львів.

Одна з великомасштабних пожеж сухостою виникла с. Солонка Пустомитівського району. Вогнеборці отримали повідомлення 24 березня о 18:57. До місця виклику негайно виїхали рятувальники 30-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Львова. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 30 000 кв.м. Пожежу локалізовано о 21:45 та повністю ліквідовано о 22:01.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до усіх громадян: не спалюйте суху траву та не провокуйте виникнення пожеж.

Пам’ятайте, спалювання сухої рослинності або її залишків не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й призводить добагатьох інших негативних наслідків, загрожуючи життю та здоров’ю людей.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme