Водій мікроавтобуса – у Versace та Guccі : Львівські митники затримали прикарпатця, який перевозив брендовий одяг та взуття
Спочатку чоловік намагався пояснити, що то його власні, вживані речі. Хоча весь товар був новим – із цінниками та в упаковках
- Львів
-
21 грудня 2021 14:33

Львівські митники зупинили мікроавтобус, "набитий" брендовим одягом та взуттям. Орієнтовна вартість незадекларованого товару – понад 300 тис. гривень. Про це повідомили у пресслужбі Львівської митниці.
У понеділок, 20 грудня, близько 23:00, в пункт пропуску "Краківець-Корчова" прибув мікроавтобус "Мерседес", водій якого повертався з Німеччини. Для проходження митного контролю керманич авто – 25-річний мешканець Івано-Франківщини, обрав смугу "червоний коридор" та вказав у декларації про наявність семи сумок з особистими вживаними речами.
Однак під час огляду авто львівські митники, спільно з прикордонниками, виявили майже 50 одиниць нового одягу, взуття та іншого краму відомих європейських виробників: Versace, Gucci, Paris Hermes, Jacquemus та інші. Товар, орієнтовна вартість якого понад 300 тис. гривень, водій визнав своєю власністю, але "забув" його задекларувати.
Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ст. 472 (Недекларування товарів) Митного кодексу України, кажуть митники. Тож щодо порушника склали протокол, товари тимчасово вилучили. Невдовзі справа буде скерована до суду.
Нагадаємо, раніше львівські митники у посилці з Польщі виявили майже кілограм речовини для виготовлення амфетаміну. Посилка надійшла на митний пост "Львів – поштовий" на адресу мешканця Одеси.
Фото: Львівська митниця
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 21:45У Львові вшанували памʼять Ірини Фаріон на роковини вбивства ФОТО Відео
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 14:31У Львові з багатоповерхівки випав 19-річний юнак
- 11:25Працівник Львівської митниці погорів на хабарях за безперешкодне розмитнення авто
- 15:50За пів року у 22 медзакладах країни проведено 304 пересадки органів
- 12:22У двох областях очікують підвищення рівня води
- 09:59Мер Львова уточнив наслідки ворожої нічної атаки ФОТО
- 08:40Обстріл Львова: Є поранені та руйнування (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 12:01На Львівщині в автотрощі за участі автобуса міжнародного сполучення постраждало понад 30 людей (ФОТО) ФОТО
- 09:32У Львові через потужні зливи вийшла з берегів річка Зубра. Місцями рівень води сягає трьох метрів ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Чопа (ГРАФІК)
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 16:25Викрали мільйон і авто: На Львівщині за напад на підприємця та його родину судитимуть банду
- 10:31На кордоні затримали 19-річного львів'янина: Це його 13-та невдала спроба втечі з країни ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 14:29В українських потягах побільшало жіночих купе