Вночі у квартирі в центрі Львова чадним газом отруївся 13-річний хлопець
Підлітка госпіталізували у міську дитячу лікарню
- Львів
-
12 листопада 2021 10:40

Як повідомили Depo.Львів у міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, 12 листопада о 02:12 у квартирі на вулиці Колесси отруївся чадним газом 13-річний хлопець. Потерпілого доправили в міську дитячу клінічну лікарню. Обставини події встановлюють.
Загалом від початку року по місту зафіксували 46 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 107 осіб, з них 37 дітей. На жаль, п’ятеро осіб загинули.
Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.
Також слід пам’ятати, що газ - вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами (вибуху, пожежі, отруєння та руйнування). Під час усіх нещасних випадків, пов'язаних із використанням газу, слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.
Нагадаємо, у селищі Брюховичі у квартирі п’ятиповерхового будинку отруїлись чадним газом четверо осіб, серед яких двоє дітей. Усіх госпіталізували у стані середнього ступеня важкості.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 18:53В двох регіонах України повітряну тривогу оголошуватимуть по районах
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 08:02"УЗ" призначила на кінець літа додатковий поїзд Київ — Львів (ГРАФІК)
- 08:34Внаслідок ударів ракет та дронів у Львові загинула людина, є поранені
- 15:31На Львівщині шосту добу розшукують двох підлітків, які пішли до лісу
- 18:50У Львові біля залізничного вокзалу збудують паркінг на п'ять поверхів
- 16:33Favbet Tech став партнером IT Arena 2025 у Львові
- 13:45На Львівщині викрили працівника Дрогобицької колонії та ув'язненого, які налагодили схему збуту наркотиків
- 12:22На Львівщині продовжує зростати кількість отруєних у готельному комплексі дітей
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 17:00Лідер – "Динамо", у спину дихають "Шахтар" і ЛНЗ: завершується третій тур УПЛ
- 10:26В готельно-розважальному комплексі на Львівщині масово отруїлися діти
- 10:16"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Львовом (ГРАФІК)
- 14:28Синоптики уже сьогодні прогнозують погіршення погоди
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 08:02"УЗ" призначила додаткові потяги між Львовом і Прикарпаттям (ГРАФІК)
- 19:48Львівський посадовець тогував "бронею": Ціна питання $4 тисячі (ФОТО) ФОТО