ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Внесено зміни до положення про Личаківський цвинтар

Львівська міська рала внесла зміни у положення

Depo.
9 листопада 2018 15:03
ФОТО: depo.ua

Сесія Львівської міської ради підтримала ухвалу "Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2009 № 2550 "Про внесення змін до ухвали Львівської міської Ради народних депутатів від 05.11.1990 "Про затвердження положення про історико-культурний заповідник "Личаківський цвинтар". Про це повідомляє Depo.Львів.

"Пропонується внести зміни до ухвали сесії Львівської міської ради від 2009 року щодо Личаківського цвинтаря", — сказав Михайло Нагай, директор ЛКП "Музей "Личаківський цвинтар".

"Розглянувши звернення о. Михайла Лучківа, настоятеля церкви св. Андрія Первозванного Чину святого Василія Великого, та пропозицію від управління охорони історичного середовища, пропонуємо внести зміни до ухвали "Про затвердження положення про історико-культурний заповідник "Личаківський цвинтар".

А саме, пункт "без орендно-охоронної плати за послуги здійснюються — почесні поховання воїнів УПА, політв'язнів, репресованих, їх дружин на полях №№ 42, 67, 76, 86-а та у родинні гробівці і могили на інших полях", доповнити:

— поховання військовослужбовців Збройних сил України, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та інших структур, добровольців і волонтерів, які загинули або померли від поранень під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та Операції об'єднаних сил на полях № 67 та № 76;

— поховання, перепоховання духовенства та ченців Чину святого Василія Великого Української греко-католицької Церкви на полі № 37 з правом будівництва каплиці з криптою", — зазначено в пояснювальній записці до проекту ухвали.

Відтак, за ухвалу проголосувало 45 депутатів.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube