ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Власник кінної карети дав пояснення щодо інциденту із конем у центрі Львова

Вину спихнули на невідомого власника автомобіля, який втік з місця пригоди
Depo.
11 вересня 2015 20:51
ФОТО: depo.ua

11 вересня в приміщенні міської ратуші відбулася зустріч представників міської ради із власником кінної карети, з якою минулої неділі трапився інцидент. Під час зустрічі власник надав керівнику департаменту розвитку свої письмові й усні пояснення щодо ситуації та представив Акт обстеження Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Попри це, місто скерувало запити у названу структуру, поліцію та санепідслужбу, аби перевірити обставини випадку та отримати підтвердження щодо умов, у яких живуть коні. Також власника карети зобов'язали публічно показати умови утримування журналістам. Він погодився на це у будь-який зручний для всіх час.

Як пояснив власник карети, випадок стався у пішохідній зоні в центрі міста: кінь злякався автомобіля, який під'їхав надто близько, та не постраждав.

"За участю моєї карети стався інцидент - у пішохідній зоні їхав автомобіль і дуже близько під'їхав до карети, внаслідок чого кінь спіткнувся та опустився на бруківку. Візник, який у той час керував каретою, повідомив, що надав допомогу коневі, аби він піднявся, поінформував поліцію про обставини події. Водій авто з місця події втік. Травми коневі завдано не було", - каже власник.

За словами власника карети, він надає відповідні послуги з 2007 року.

Більше новин про інцидент із кіньми читайте на Depo.Львів