Влада Львова вимагає демонтувати 51 літній майданчик

Мерія скерувала 51 вимогу щодо демонтажу літніх майданчиків, у зв'язку із закінченням терміну їх функціонування

Влада Львова вимагає демонтувати 51 літній майданчик. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. КП "Адміністративно-технічне управління" нагадує, що всі відкриті літні майданчики повинні бути демонтовані власниками до 1 листопада, у зв'язку із закінченням сезону. Відтак, з 1 листопада інженери КП "Адміністративно-технічне управління" спільно з працівниками відповідних районних адміністрацій розпочали обстеження щодо виявлення недемонтованих майданчиків.

Станом на 6 листопада, подано 51 вимогу щодо усунення порушення Правил благоустрою Львова. Зокрема, щодо Галицького району скеровано 38 вимог про демонтаж відкритих літніх майданчиків, у зв'язку із закінченням періоду функціонування 1 листопада. Щодо Франківського району скеровано 6 вимог, щодо Сихівського — 5, та щодо Личаківського — 2. У разі неусунення порушень у встановлені терміни, до власників літніх майданчиків будуть застосовані заходи адміністративного впливу.

Як інформують в КП "Адміністративно-технічне управління", протоколи про адміністративні правопорушення скеровують до адміністративних комісій при органах місцевого самоврядування за місцем реєстрації осіб, які здійснили порушення для розгляду та накладення стягнень. Розмір стягнень становить від 850 грн до 1700 грн.

Також, відповідно до ухвали Львівської міської ради № 1024 від 15.09.16 р. "Про внесення змін до ухвали від № 2452 05.03.2009р. "Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у Львові біля об'єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності", ці об'єкти підлягатимуть примусовому демонтажу. Витрати на демонтаж, перевезення, розвантаження та зберігання відкритих літніх майданчиків відшкодовують їхні власники.

Підставою для проведення демонтажу є складені відповідними районними адміністраціями Акти добровільного демонтажу відкритих літніх майданчиків та витяги з протоколів засідань Постійної комісії архітектури, містобудування й охорони історичного середовища Львівської міської ради з погодженням демонтажу відкритих літніх майданчиків. Наразі такі документи до КП "Адміністративно-технічне управління" ще не надходили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів