ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Влада Львівщини вибрала собі капелана

Капеланом Львівської ОДА та обласної ради став отець Андрій Корчагін
Depo.
14 жовтня 2015 18:59
ФОТО: depo.ua

У понеділок, 14 грудня, під час апаратної наради голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка представив отця Андрія Корчагіна – капелана облдержадміністрації та обласної ради. Отцеві Андрію цей статус присвоєно декретом курії Львівської архієпархії УГЦК. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

"У кожній християнській державі, яка має багато державних чи недержавних спільнот, на прохання тієї чи іншої структури, де є християни, Церква дає священика, - зазначив під час свого звернення до присутніх отець Андрій Корчагін. - Це робиться задля того, щоб капелани допомагали людям, які вагаються, прийняти вірне рішення. Ми маємо хороший досвід капеланства у нашому війську та в інтернатах. Тому відгукнулися на прохання й цієї структури".

За словами отця Андрія, капелан у державній структурі ні на що не впливатиме. Натомість він стане совістю даної структури, а також людей, які у ній працюють. "Ми разом шукатимемо Бога і правду, щоб гідно служити народу", - додав о. Андрій.

Отець Андрій Корчагін буде також капеланом Львівської обласної ради. В приміщенні Львівської ОДА капеланові виділять окреме приміщення, де він проводитиме реколекції чи просто зможе дати пораду.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів