Влада Львівщини обіцяє до кінця року відремонтувати дорогу до Ужгорода

Дорогу Н-13, що веде до Західного реабілітаційного центру, відремонтують
Depo.
8 березня 2016 17:40
ФОТО: depo.ua

У Західному реабілітаційно-спортивному центрі, який розташований в селі Верхнє Турківського району, відбулась зустріч з керівником Служби автомобільних доріг Русланом Кандибором, директором спортивного Центру, Президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем та головою Львівського обласного відділення Українського фонду "Реабілітація інвалідів" Ярославом Грибальським. Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту ЛОДА Оксана Вацеба. 

Основна тема обговорення - це покращення технічного стану дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород з метою забезпечення комфортних умов для транспортування людей з обмеженими можливостями, як спортсменів так і учасників АТО.

Влада Львівщини обіцяє до кінця року відремонтувати дорогу до Ужгорода - фото 1

На даний час підготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт з поточного середнього ремонту вказаної ділянки дороги.

Влада Львівщини обіцяє до кінця року відремонтувати дорогу до Ужгорода - фото 2

Також, з метою врегулювання складної ситуації, досягнуто домовленості, що до кінця 2016 року відвідувачі реабілітаційного центру зможуть добиратися відремонтованою дорогою.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів