Влада Ходорова зобов'язалась впорядкувати електропостачання освітніх закладів

Ходорівська міськрада прийняла на свій баланс від Жидачівської райдержадміністрації 25 шкіл, 3 садочки та центр дитячої і юнацької творчості

Ходорівська міськрада надала "Львівобленерго" гарантійний лист, яким зобов'язалась привести до необхідних потреб використання потужності для електропостачання освітніх закладів. Про це інформує прес-служба ПрАТ "Львівобленерго", пише Depo.Львів.

До 1 грудня 2018 року міська рада Ходорова повинна звернутись за технічними умовами на збільшення потужності закладів освіти, а оплату за їх реалізацію провести у 2019 році згідно з визначеними термінами.

Такий підсумок спільної наради, яка відбулась у Львівській облдержадміністрації.

Ще на початку 2017 року "Львівобленерго" повідомило Ходорівську міськраду про передбачену договорами потужність навчальних закладів, які кроки потрібно здійснити для збільшення потужності, а також про необхідність приведення розрахункових засобів обліку у відповідність до вимог нормативно-технічних документів.

Адже в той час Ходорівська міськрада прийняла на свій баланс від Жидачівської райдержадміністрації 25 шкіл, 3 садочки та центр дитячої і юнацької творчості.

Проте жодних дієвих кроків влада міста не вжила, чим поставила під загрозу навчальний процес, адже електропостачання освітніх закладів здійснюється лише на рівні договірної потужності.

Сьогодні, розуміючи ситуацію і враховуючи гарантійний лист Ходорівської міськради, "Львівобленерго" відновить електропостачання освітніх закладів в необхідних для їх роботи обсягах.

Водночас енергетики очікують виконання міськрадою Ходорова взятих на себе зобов'язань.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів