ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Військових НАТО на Львівщині випробовують холодом

На Яворівському полігоні тривають навчання
Depo.
28 липня 2015 18:30
ФОТО: depo.ua

Події в Україні абсолютно не вплинули на внутрішні навчальні плани збройних сил США і не змусили їх змінювати свої стандарти. Про це 28 липня під час дискусії на тему: "Як багатонаціональне навчання "Репід Трайдент-2015" зміцнює колективну безпеку Європи та світу? Проблеми в спільному виконанні завдань та шляхи їх вирішення", що відбулася у Львівському прес-клубі, заявив командир 18-ї багатонаціональної бригади, полковник США Зейн Джонс (Zane Jones), повідомляє Depo.Львів.

"Молодим лейтенантом, прибувши до Німеччини посеред зими, я повинен був вже знайти свій взвод, коли він вже проходив навчання. Це було своєрідним тренінгом для мене. І той холод, який там був, це також можна вважати своєрідним випробуванням", - каже він.

Представник командування бригади США сержант-майор Джемс Брекінріч згадує про свій перший досвід військових навчань також як про випробування сильним холодом.

"Це було в 1989 році, в форті Кеймпс в Кореї. Ми мали подолати від 50-и до 70-и кілометрів. Це було в лютому, було дуже холодно. Ці навчання відбувалися в районі демілітаризованої зони між Північною і Південною Кореями", - згадує він.

Командир 18-ї багатонаціональної бригади, полковник США Зейн Джонс (Zane Jones) зауважив, що цьогорічні навчання більші, ніж попередні, більш масштабні та більш комплексні.

"Ми враховуємо і події, які відбуваються в Україні, саме тому звертається увага на роботу з вибуховими засобами та наданням медичної допомоги", - каже він.

За його словами, події в Україні абсолютно не вплинули на внутрішні навчальні плани збройних сил США і не змусили їх змінювати свої стандарти.

Нагадаємо, на Львівщині відбуваються українсько-американські навчання "Репід Трайдент-2015".

Більше новин про перебіг навчань читайте на Depo.Львів