ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Військові із США "захопили" селище на Львівщині

Головнокомандувач НАТО приїхав на Яворівський полігон
Depo.
24 липня 2015 16:02
ФОТО: depo.ua
Військові із США "захопили" селище на Львівщині
Військові із США "захопили" селище на Львівщині

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ Головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав ознайомився із перебігом українського-американського навчання "Репід Трайдент - 2015". Як повідомили Depo.Львів у Західного регіональному прес-центрі Міноборони, разом із Командувачем Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенантом Анатолієм Пушняковим вони проінспектували навчальні ділянки полігону, де проходять підготовку учасники навчання з різних країн.

Перед високими гостями навички із взяття під контроль населених пунктів та ведення бойових дій в умовах міської забудови продемонстрували вояки ЗС США.

Військові також вступили у бій із "бойовиками", які нібито тримали оборону в цьому селищі. У ролі бійців незаконних збройних формувань, до речі, діяли курсанти Академії сухопутних військ. Результатом нетривалого зіткнення стало знешкодження «бойовиків» та взяття населеного пункту під контроль американським миротворчим підрозділом.

Звісно, уся історія - навчання та тренування військових.

Генерал Філіп Брідлав високо оцінив навички американських солдатів. Він подякував їм за професіоналізм, але додав, що американцям є чому повчитись і в українських військових, адже, мовляв, знання, отримані у зоні АТО, є безцінними і віддзеркалюють найімовірніші загрози сучасних збройних конфліктів.

Більше новин про перебіг військових навчань на Львівщині читайте на Depo.Львів

Військові із США захопили селище на Львівщині - фото 1Військові із США захопили селище на Львівщині - фото 2Військові із США захопили селище на Львівщині - фото 3Військові із США захопили селище на Львівщині - фото 4