Вісім причин не відмовлятися від сексу

Чим відмова від сексу загрожує здоров'ю

Як повідомляє Depo.Львів, важливість здорового сексуального життя для дорослої людини важко переоцінити. Довге утримання тягне за собою як психологічні, так і фізіологічні наслідки. І все ж навіть у сімейних пар бувають періоди любовного затишшя. Якщо таке відбувається і в вашому житті, у вас є як мінімум вісім причин скоріше поговорити з коханою людиною і повернути перчинку у відносини.

1.Ви частіше хворієте

Тривале утримання послаблює імунну систему. Особливо восени ви помітите, що віруси застуди та грипу так і липнуть до вас. Можливо, вам дійсно потрібен ліжковий режим. Ну ви зрозуміли...

2. Частіше відчуваєте стрес

Як відомо, секс - це прекрасний спосіб скинути нервове напруження. Регулярне статеве життя утримує рівень кортизолу - гормону стресу - в межах норми. А значить, якою б завал ні трапився на роботі, ви не перетворитеся на бомбу з годинниковим механізмом.

3. Зникає збудження

Прийнято вважати, що стриманість змушує людей постійно відчувати збудження. Ні в якому разі. Навіть якщо "головою" ви збуджені, тіло, яке зазнало втрат навик, може підвести в самий відповідальний момент. Після довгої перерви чоловіки часто відчувають проблеми з ерекцією, а жінкам важче досягти оргазму.

4. Ваші сни змінюються

Багато людей зізнаються, що, якщо вони тривалий час не займаються любов'ю, то починають бачити незвичайні, яскраві сни. У цих снах вони часто займаються сексом і навіть відчувають оргазм.

5. Згодом бажання
зникає

Довга стриманість призводить до зниження лібідо. Вам вже нічого не хочеться, та й партнер, дивлячись на вас, не відчуває потягу. І справа тут напевно не в тому, що "любов пройшла - зів'яли помідори". Просто утримання призводить до зниження рівня статевих гормонів в крові.

6. Ви і ваш партнер будете віддалятися один від одного

І ось результат - ви відчуваєте, як віддаляється від коханої людини. Так, секс - це не все, на чому заснований щасливий шлюб, але й не  незначна деталь. При довгій відсутності близькості ви почнете сумніватися в своєму партнері і відчувати потяг до інших людей.

7. Знижується самооцінка

Дослідження показують, що секс допомагає боротися з депресією не гірше антидепресантів. При відсутності регулярного статевого життя людина втрачає впевненість в собі, частіше сумує, легше впадає у відчай.

8. Зростає ризик розвитку раку

Так-так, в списку можливих наслідків є і таке. Звичайно, відсутність сексу зовсім не обов'язково призведе до розвитку ракового захворювання. Однак, як показали дослідження, ризик розвитку раку простати у чоловіків зростає при тривалому утриманні від занять любов'ю.

І це тільки невелика кількість тих причин не ставити хрест на своїй любовної життя і не відштовхувати кохану людину навіть після довгого трудового дня. Робота, безумовно, важлива, але здоров'я і щастя в родині - безцінні!

Ми писали про топ-5 поз для сексу, які ненавидять жінки.

Також про чотири трюки в ліжку, після яких хлопець ніколи не кине дівчину.

П'ять помилок, які дівчата роблять в ліжку з коханими.

Ми писали про те, які пози для заняття коханням слід обирати жінкам.

І про найкращі пози для зміцнення стосунків між чоловіком і жінкою.

Також про те, що дратує чоловіків у ліжку найбільше. Та 10 типів жінок, від яких чоловіки тікають стрімголов.

І де ховалися старі львівські борделі.

Крім того розповідали шість ознак того, що жінка хоче сексу саме зараз.

А також а як впізнати психічно здорового чоловіка: 7 ознак. Та 7 ознак психічно здорової жінки.

Як дівчата у Львові танцюють еротичні танці у нічних маршрутках (ВІДЕО).

У нас ви могли побачити, як львів'янки крутять дупами на День Незалежності (ВІДЕО).

Також про те, як харків’янки намагались перетворити Львів на бордель (ФОТО). І навіть публікували відео цього процесу.

Крім того, 10 причин, чому дружин потрібно шукати серед туристок.

А ще раніше Дарт Вейдер привітав оголених дівчат на мотоциклах в центрі Львова під вікнами Садового (ФОТО, ВІДЕО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів