UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Виконком Садового вимагають відправити у відставку

У місті проведуть інсталяцію на тему "політичних повій"

На першу сесію Львівської міської ради у новому політичному сезоні "Народна дія Львів" виходить з антизабудовною акцією. Про це інформують організатори. 

"Ми вимагаємо: мораторій на забудови! В історичному ареалі, зоні ЮНЕСКО і її охоронній зоні. Поки не буде затверджено історико-архітектурний опорний план міста Львова. Ми вимагаємо: оголосити відкритий конкурс на посаду нового головного архітектора міста Львова! Щоб не повторилася ситуація з паном Чаплінським, який по праву ввійде в історію як один з найбільших руйнівників Львова!", - йдеться у повідомленні. 

"Ми вимагаємо: виконком у відставку! Бо саме виконавчий комітет Львівської міської ради уже давно перетворився на "політичних повій" - працюють в інтересах забудовників, а не громади міста та пачками видають нові дозволи на нове будівництво - без інфраструктури, зневажаючи пам’яткоохоронне законодавство та інтереси мешканців", - зазначають організатори акції.

Внаслідок нехтування Генпланом і хаотичної забудови у Львові назріває справжній інфраструктурний колапсІснуючі інженерні мережі не витримують навантаження, наявні дороги не справляються, це призводить до заторів і загазованості повітря, а соціальна інфраструктура - відсутня взагалі.

У рамках акції готуємо інсталяцію на тему "політичних повій".

Коли: четвер, 19 вересня, о 9.30

Де: Шевченківська районна адміністрація міста Львова, вул. Липинського, 11

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook