Відомий львівський лікар-силач протягнув зубами карету "швидкої", в якій було близько 10 дітей
У Львові, у сквері "На Валах", провели промоакцію, метою якої є привернути увагу громадськості до спалаху поліомієліту в Україні та необхідності вчасної вакцинації дітей від цієї недуги
Наприкінці минулого року два випадки поліо виявили у Рівненській та Закарпатській областях. Один з інфікованих хлопчиків обстежувався у Львові, тож медики закликають мешканців Львівської області вчасно зробити своїм дітям щеплення від поліо. Виявлення двох випадків захворювання розцінюють як спалах захворюваності, оскільки хвороба легко передається, а ліків проти неї немає. Попередити недугу може лише вакцинація, повідомляють у Львівській ОДА, передає Depo.Львів.
Під час промоакції рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, благодійник, лікар-педіатр, ендокринолог Західноукраїнського дитячого спеціалізованого медцентру Олег Скавиш (Тягнизуб) протягнув карету "швидкої", у якій було близько десятка дітей, зубами, та закликав громадськість вакцинуватися від поліо та бути здоровими. Цією активністю відомий силач привернув увагу батьків, що про здоров'я дітей необхідно дбати змалечку.
"Я насправді дуже поважаю такі заходи! Вони важливі! Дякую, що прийшли! Вакцинуйтеся і будьте здорові, всім добра!" - сказав рекордсмен.
Захід підтримали представники медичної спільноти області - керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко, керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько, регіональна координаторка вакцинації від поліо на Львівщині Олена Левицька, керівниця Західної філії НСЗУ Мар’яна Возиця.
Поліомієліт – вірус, який вражає центральну нервову систему і може призвести до паралічу м’язів, після перенесення поліо людина може залишитися інвалідом на все життя. Щоб дізнатися, як і коли дитині слід отримати щеплення від поліо, необхідно звернутися до сімейного лікаря.
Нагадаємо, у Львівській області заповнені 33% місць у "ковідних" лікарнях. Медики наголошують, що штам ''Омікрон'' характеризується великою кількістю захворювань, але легшим клінічним перебігом, що своєю чергою впливає на кількість госпіталізацій.
Фото: Львівська ОДА
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів