Ветерани важкої атлетики Львівщини стали кращими на Європейських іграх майстрів

Блискуче виступили львів’янин та двоє спортсменів із Стрийщини

Ветерани важкої атлетики Львівщини з успіхом повертаються з Європейських Ігор Майстрів "European masters games-2015", що до 11 жовтня тривають в Ніці (Франція). Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Змагання, які проводяться вже втретє, визнані Міжнародним Олімпійським комітетом, зібрали понад 10 тисяч атлетів, віком від 35 років та старших з усіх куточків світу (не тільки Європи), які визначали кращих в 27 індивідуальних та командних видах спорту.

Ветерани важкої атлетики Львівщини стали кращими на Європейських іграх майстрів - фото 1

У змаганнях важкоатлетів, зокрема, блискуче виступили: львів’янин Василь Мартинюк (вагова категорія до 105 кг), який у віковій групі +45 здобув золоту нагороду й відзначений Кубком в абсолютному заліку й двоє представників Стрийщини Михайло Бурков (77 кг), який у віковій групі +50 також нагороджений золотою медаллю й Кубком в абсолютному заліку та Михайло Василів, який став переможцем у віковій групі + 75 років й був другим в абсолютному заліку.