UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Верховний Суд підтвердив законність звільнення з посади першого заступника голови облради Парасковії Дворянин

Верховний Суд поставив крапку в затяжному спорі, який тривав більше двох років

Верховний Суд поставив крапку в затяжному спорі, який тривав більше двох років, у частині визнання незаконним рішення Львівської обласної ради про дострокове припинення повноважень першого заступника голови Львівської обласної ради Дворянин Парасковії Ярославівни. Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Depo.Львів.

Верховний Суд розглянув та відхилив касаційну скаргу Дворянин Парасковії Ярославівни на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 15 лютого 2018 року та постанову Львівського окружного адміністративного суду від 24 листопада 2017 року про скасування рішення Львівської обласної ради "Про звіт першого заступника голови Львівської обласної ради про діяльність за 2016 рік" та визнання незаконним звільнення Дворянин Парасковії Ярославівни з посади першого заступника голови Львівської обласної ради.

"Як ми і зазначали, Львівська обласна рада прийняла законне рішення. Саме це і було підтверджено тепер рішенням Верховного Суду, який зазначив, що в діях Львівської обласної ради не вбачається порушень, процедура заслуховування звіту та дострокового припинення повноважень першого заступника була дотримана згідно зі всіма нормами чинного законодавства України. Відтак підстав для визнання незаконним та скасування даного рішення – немає", - прокоментував начальник юридичного відділу апарату Львівської обласної ради Андрій Мельник.

Як відомо, 5 квітня 2017 року Львівська обласна рада визнала роботу першого заступника голови Львівської обласної ради Парасковії Дворянин незадовільною та достроково припинила її повноваження.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"