Львівський важкоатлет переміг росіянина

Володимир Гоза став переможцем юніорського чемпіонату Європи

Важкоатлет з Жидачева Володимир Гоза став переможцем юніорського чемпіонату Європи. Атлет впевнено виборов першість в ривку з результатом 172 кг та у поштовху – 197 кг й з результатом 369 кг став переможцем за сумою двоборства.

Відповідно вихованець львівської школи важкої атлетики здобув два малих та одне велике "золото" чемпіонату Європи.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

Другим на п’єдесталі пошани був представник Росії Едуард Чуйков (сума двоборства 353 кг), третім – Самвел Гаспарян з Вірменії (сума двоборства 346 кг).

Чемпіонат Європи серед юніорів віком до 20 років та молоді віком до 23 років відбувся в м. Ейлат  (Ізраїль). Розпочались змагання  4 грудня й завершаться у суботу, 10 грудня.