ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вахтанг Кікабідзе дасть концерт "На біс!"

У місті пройдуть Дні грузинської культури
Depo.
9 вересня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua

6 жовтня на сцені Львівської опери вдруге за цей рік відбудеться великий сольний концерт легендарного грузина Вахтанга Кікабідзе. У березні знаменитий співак та кіноактор уже збирав аншлаг у Львові, відтак на численні прохання своїх прихильників приїде у місто Лева з концертом "на біс!" - "Мої немодні пісні...". Про це Depo.Львів повідомила журналіст Галина Гузьо.

Концерт Вахтанга Кікабідзе 6 жовтня у Львівській опері відбудеться у рамках Днів грузинської культури у Львові.

У своїх інтерв'ю і навіть на сцені цей великий друг України ніколи не приховує свого захоплення нашою країною і свого болю з приводу подій останніх двох років.

Свій березневий концертний тур містами нашої країни Кікабідзе присвятив не тільки власному 75-річчю, а й Небесній Сотні.

"Ще рік тому я пообіцяв: якщо поїду з концертами до України, вони будуть в пам'ять про тих молодих хлопців, - каже Вахтанг Кікабідзе. - Ми їх пам'ятаємо і будемо ще довго пам'ятати - поки існує Україна. А вони... Може, вони нас почують?".

Гастролює Кікабідзе разом із інтернаціональним ансамблем у складі грузина, вірменина, азербайджанця та француза.

Спеціально для концертів Україною Буба і його група підготували пісенний сюрприз - легендарну "Червону руту" Володимира Івасюка - грузинською та українською мовами зал співає хором.

Більше новин про концерти у Львові читайте на Depo.Львів