ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У зростанні масштабів "турецького сексу" у Львові винне здешевлення гривні

Після падіння національної валюти відпочивати у львівських клубах стало дешевше
Depo.
30 липня 2015 17:44
ФОТО: depo.ua

Впродовж кількох останніх років до Львова навідуються турки з метою "знайомитися" - з відомим результатом - з львівськими дівчатами. Із зміною курсу валют навала турків у нічних клубах Львова зросла у рази. Про це пише Depo.Львів із посиланням на газету "Високий замок".

Журналіст видання детально розповіла подробиці відпочинку турків у клубах Львова. Навіть туристичні агенції запевняють, що за останні роки "приріст" турків у Львові становить від 52,6% до 82%.

"Турки, які звертаються у центр по допомогу, мають стандартні запитання: де тут хороший нічний клуб, де відпочиває багато красивих жінок?", - каже керівник центру туристичної інформації Олена Голишева.

Арт-директор одного з нічних клубів міста також підтвердив версію про турецький секс-туризм.

"Вважаю, турки їдуть до нас саме за сексом. А що їх ще тут може приваблювати: архітектура, культура, гастрономія?", - дивується чоловік. 

Чимало турків заманюють наших дівчат до себе в Туреччину в гості. Вигадують історію, мовляв, мають там власний готель, прибутковий бізнес. Не бракує таких українок, які вірять у це. 

Тему секс-туризму у Львові і "засилля" турків мусолять відвідувачі соцмереж. 

"В їх присутності винен український дівочий "мантелепізм", який майже не лікується", - вважає львів'янин Борис.

Деякі користувачі соцмереж пишуть, що раніше турки "полювали" здебільшого за білявками, а тепер колір волосся не має для них жодного значення.

Більше новин про нічні клуби у Львові читайте на Depo.Львів