Усі школи Львова замінували
У навчальних закладах відбувається евакуація учнів та працівників
- Львів
-
12 січня 2022 13:43

Вибухівка у кожній школі. Правоохоронці отримали інформацію щодо замінування приміщень навчальних закладів у нашому місті. Наразі поліція обстежує усі школи та прилеглі території, а також проводять евакуацію учнів та педагогів. Про це повідомляє відділ комунікацій поліції Львівщини.
За словами правоохоронців, 12 січня, близько 11.00, до поліції надійшло повідомлення про те, що заміновані школи у місті Львові. Наразі на місцях працюють слідчо-оперативні групи територіальних підрозділів поліції, спеціалісти-вибухотехніки, кінологи, співробітники інших служб поліції Львівщини, а також патрульні поліцейські.
Задля безпеки зі шкіл евакуювали усіх учнів та вчителів
Оскільки повідомлення про вибухівку стосувалося усіх шкіл, то відповідно правоохоронці обстежують приміщення кожного навчального закладу.
Також поліцейські шукають аноніма, який повідомив про замінування.
Водночас у міському управлінні освіти зазначили – діти молодших класів навчання не продовжуватимуть. Натомість старші класи сьогодні вчитимуться онлайн.
"Ще не всі наші заклади освіти вийшли на навчання, сьогодні вчиться лише частина. Ми діємо за протоколом. Класні керівники обдзвонюють усіх батьків, дітей ми евакуюємо на вулицю, батьки приходять і забирають їх додому. Обстежуємо всі приміщення на наявність якихось невідомих предметів та вибухонебезпечних матеріалів", – розповіла керівниця міського управління освіти Леся Васюта.
Нагадаємо, у Львові на вулиці Пасічній водій в’їхав у житловий будинок. На кермувальника Daewoo Lanos склали одразу два протоколи.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:31Львівська політехніка звільнила працівника, який принизив військового в банку
- 23:54"Мало вас там москалі били": У Львові жінка влаштувала істерику через позачергове обслуговування ветерана у банку
- 16:32 В Україні побільшало мільйонерів за рік: Кравченко розповів подробиці
- 15:45За 2 місяці проведено 776 перевірок за цінами на ліки в аптеках: Де завищують ціни
- 10:04"УЗ" повідомила про зміни у графіках поїздів західного напрямку
- 21:01У Львові двоє підлітків випали з 16 поверху: Версія трагедії від поліції
- 18:05 Частину працівників ТЦК мобілізують на фронт, - Генштаб
- 13:26На Львівщині затримали диверсантів, що підпалили об'єкт Укрзалізниці
- 16:55Як визначити гарного інструктора з водіння? Актуально
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 09:01"УЗ" запускає поїзд, що поєднає Прикарпаття, Галичину та Волинь (ГРАФІК)
- 20:52У Львові водій маршрутки вимагав у матері загиблого військового сплатити за проїзд: у міськраді відреагували
- 17:55У Львові розробили екскурсійний маршрут пам'яті Ірини Фаріон
- 21:11Підприємець з Львівщини привласнив 700 тис. грн на ремонті військової частини
- 19:39На Львівщині через підпал сухої трави згоріли 11 дач (ФОТО) ФОТО
- 20:16Зеленський та Сибіга відреагували на "Великоднє перемир'я" путіна
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 09:18До першотравневих вихідних пустять додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)