ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Який середній розмір субсидії у Львівській області

Упродовж тижня в області 240 тисяч сімей отримають субсидії
Depo.
21 жовтня 2015 21:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Василь Мартиняк, пише Depo.Львів.

Станом на середу, 21 жовтня, житлову субсидію на Львівщині одержують понад 232 тисячі сімей. Упродовж тижня кількість одержувачів субсидій зросте до 240 тисяч.

"Усі структури соціального захисту населення Львівщини, зважаючи на підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, готові надати можливість отримати допомогу на їх оплату всім, хто цього потребує, - зазначив Василь Мартиняк. - Тому ми закликаємо усіх, хто ще не звернувся до соціального захисту за субсидіями, зробити це щонайшвидше".

За словами Василя Мартиняка, середній розмір призначеної субсидії в неопалювальний період становив 174 гривні, середньомісячний дохід на особу в домогосподарствах, яким було призначено субсидію, становив 1 208 гривень.

До речі, органи соціального захисту населення області розпочали перерахунок всіх призначених житлових субсидій на опалювальний період.

"Максимальний розмір субсидій для домогосподарств, які користуються індивідуальним опаленням, в осінньо-зимовий період за попередніми розрахунками становитиме 3 200 гривень, мінімальний – 400 гривень, середній розмір – 1850 гривень", - додав Василь Мартиняк.

Більше новин про субсидії на Львівщині читайте на Depo.Львів.