ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Упродовж 5 років Львів може відмовитися від маршруток

Інженерна комісія Львівської міської ради погодила проект ухвали Про підтримку електронної петиції про відмову міста від маршруток та перехід на "електротранспорт і зручні автобуси

Depo.
13 березня 2018 18:40
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 13 березня, інженерна комісія Львівської міської ради погодила проект ухвали Про підтримку електронної петиції про відмову міста від маршруток та перехід на "електротранспорт і зручні автобуси", яка на початку 2018 року зібрала понад півтисячі голосів львів'ян. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу "Народного контролю".

Як розповів заступник голови комісії Віталій Свінціцький, у петиції пропонується реалізувати транспортну "революцію" за два роки. Водночас депутати більш реалістичним до виконання вважають 5-річний термін.

"Так, це рішення до певної міри є декларативним. Але ми не могли не підтримати петицію, адже вона отримала значну підтримку серед містян, яким просто набрид транспортний хаос, брудні та розбиті маршрутки, тіснява та хамство водіїв. Зрештою у петиції не йдеться про якісь нереалістичні речі. Люди просто хочуть мати зручний громадський транспорт, який їздитиме за чітким графіком, буде облаштований пандусами. Хочуть чекати автобуси на комфортних зупинках, оснащених електронними інформаційними табло", – пояснив рішення комісії депутат.

За його словами, ця петиція – сигнал для профільних чиновників, які повинні не лише випрошувати гроші із бюджету, а й нарешті почати виконувати свої прямі обов'язки.

"Це їхнє завдання – розв'язати транспортну проблему у Львові, напрацювати ефективну транспортну стратегію і врахувати при цьому побажання львів'ян. Це завдання чиновників –створити умови, які дозволять подаватися на конкурс перевізників новим фірмам, що готові до ефективної співпраці з містом та надання якісних послуг мешканцям Львова", – додав Свінціцький.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube