ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Жовкві відбулося спортивне свято

У області проходить всеукраїнський олімпійський урок
Depo.
14 вересня 2015 16:38
ФОТО: depo.ua

У Жовкві за участю представників влади, спортивної громадськості, уславлених олімпійців Львівщини з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту та початку Всеукраїнського олімпійського тижня відбулося обласне фізкультурно-масове свято. Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Особливі оплески лунали на честь справжніх зірок львівського та українського спорту - уславлених олімпійців Львівщини, серед яких майстер спорту України з гірськолижного спорту, учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола (Подгрушна), майстер спорту України з санного спорту, учасник трьох зимових Олімпіад, стипендіат НОК України Андрій Кісь, заслужений майстер спорту України з фехтування, учасниця Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні Анфіса Почкалова та інші.

У Жовкві відбулося спортивне свято - фото 1

Після мистецького вітання юних артистів Жовківщини, кращим фахівцям сфери фізичної культури і спорту Львівщини було вручено спеціальні грамоти.

У Жовкві відбулося спортивне свято - фото 2

Відтак у рамках обласних комплексних змагань за програмою ХХІV спортивних Ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та змагань серед людей з інвалідністю у просторому ігровому залі СК "ЛІРС" відбулися поєдинки майстрів малої ракетки, участь у яких взяли 15 збірних команди районів та міст Львівщини у категорії "Дорослі", 16 збірних команди районів та міст Львівської області у категорії "Ветерани спорту" та 15 спортсменів з інвалідністю. Головний суддя змагань - суддя національної категорії Ігор Мудрий (м. Львів).

У Жовкві відбулося спортивне свято - фото 3

Обласне спортивне свято у місті Жовкві розпочало серію спортивно-масових заходів, різноманітних змагань, показових виступів, олімпійських вікторин, відкритих уроків та тренувань, зустрічей з олімпійськими чемпіонами й призерами, видатними спортсменами та тренерами, які триватимуть упродовж вересня у всіх районах та містах Львівщини у рамках Всеукраїнських акцій "Олімпійський урок-2015" та "Олімпійський тиждень-2015".

Більше новин про спортивне життя області читайте на Depo.Львів.