UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У заповіднику "Нагуєвичі" презентуватимуть спеціалізоване видання "Садиба Франка"

Презентацію у Дрогобицькому районі проведуть онлайн

Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі" презентуватиме своє перше спеціалізоване видання "Садиба Франка: науковий збірник заповідника "Нагуєвичі". Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

У четвер, 28 травня, Музей Івана Франка ДІКЗ "Нагуєвичі" в академічному форматі із онлайн-трансляцією презентуватиме своє перше спеціалізоване видання "Садиба Франка: науковий збірник заповідника "Нагуєвичі".

"Садиба Франка рекомендована науково-методичною радою ДІКЗ "Нагуєвичі" та вченою радою ДДПУ ім. І. Франка. Буде цікава перш за все для науковців, студентів, краєзнавців та шанувальників спадщини Івана Франка", - наголосила директор депратаменту культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк.

Перша книга "Садиби Франка": наукового збірника заповідника "Нагуєвичі" репрезентована новими документальними матеріалами, статтями і повідомленнями, оглядами та рецензіями з актуальних проблем франкознавства, музейної справи, історії України та суміжних країн, культурології, мистецтвознавства, етнографії, музикознавства, літературознавства, історичного краєзнавства, археології, джерелознавства, історіографії, спеціальних історичних дисциплін та досліджень, пов’язаних із розвитком туризму та креативної музейної педагогіки. 

Місце проведення - подвір'я садиби Франків у Нагуєвичах. Т

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"