ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Винниках кандидату у мери хочуть видати ділянку

"Народний контроль" заявив про брудну гру чинної влади
Depo.
18 жовтня 2015 23:28
ФОТО: depo.ua

Винниківська міська рада призначила чергове засідання на 19 жовтня. Вночі на 17 жовтня секретаріатом міської ради депутатам було розіслано порядок денний сесії, одним із пунктом якого є надання земельної ділянки в районі Кільцевої дороги кандидату на посаду міського голови Винник від політичної партії "Громадський рух "Народний контроль" Володимиру Почаєвцю. Втім, жодних заяв з проханням виділити земельну ділянку Почаєвець не писав. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу партії.

Зазначимо, Володимир Почаєвець вже неодноразово перекривав повітря бандитському клану Винник.

"Чинний мер Уваров, разом із його корупційною колоною прибічників, не знайшов кращого методу боротьби із конкурентом, як брудні закиди у бік Почаєвця. Ймовірно, причиною є те, що за даними соціологів Володимир Почаєвець є головним претендентом на посаду міського голови Винник", - йдеться у повідомленні партії.

Для отримання земельної ділянки потрібний певний пакет документів, який розглядатиме земельна комісія, перед тим, як винести питання на сесію. Такі документи Почаєвець у міську раду не надавав. Враховуючи всю бюрократію та процедуру отримання ділянки, стає очевидним, що підлеглі чинного мера Винник Сергія Уварова ці документи підробили.

За фактом даної справи Володимир Почаєвець напише заяву у правоохоронні органи, з проханням дати належну оцінку таким діям та притягнути винних до відповідальності.

За ініціативи координатора партії у Винниках Володимира Почаєвця народний депутат Дмитро Добродомов на черговому засіданні комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції виступив з вимогою провести виїзне засідання на Львівщині аби об’єктивно перевірити факт масового розкрадання землі, призначеної для садків і шкіл, Винниківською міською радою.

Засідання планують провести цього року у листопаді.

Більше новин про вибори у області читайте на Depo.Львів.