UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Ведмежому притулку відзначать День Незалежності зверненням на захист тварин

Протягом усього дня відбуватимуться різні активності: майстер-клас з розпису Яворівської іграшки; виготовлення морозива для ведмедів; аквагрим для найменших; концерт та екскурсії

У суботу, 24 серпня, у ведмежому притулку "Домажир" відбудеться акція "Ведмеді захищають ведмедів", де також планується встановлення національного рекорду.

Метою заходу - є привернення уваги якомога більшої кількості людей до проблеми захисту бурого ведмедя, який включений до Червоної книги України.

В одному місці зберуться усі, хто носить у корені прізвище "Ведмед", "Медвед", а також їхні друзі. Учасники дійства підпишуть Звернення і таким чином долучаться до порятунку ведмедів України, які страждають в неволі. Їх незаконно вилучають із дикої природи задля власної вигоди та утримають у жахливих умовах. Кожен підпис - це голос на захист бурого ведмедя та просування ідеї мирного співіснування людей  із дикими тваринами.

Офіційне відкриття події відбудеться о 14:00 год. На Лісовій галявині Притулку.

Протягом усього дня відбуватимуться різні активності: майстер-клас з розпису Яворівської іграшки; виготовлення морозива для ведмедів; аквагрим для найменших; концерт та екскурсії.

Співорганізаторами заходу є управління туризму та курортів та департамент екології та природних ресурсів ЛОДА.

Довідка:

Ведмежий притулок "Домажир" - це проект Міжнародного благодійного зоозахисного Фонду FOUR PAWS, що базується у Відні (Австрія). Однією з ключових місій Фонду є збереження популяції бурого ведмедя в Європі та Азії. Основною ціллю організації в Україні є заборона незаконного жорстокого утримання ведмедів у неволі та створення наближених до природніх умов проживання тварин.

Притулок організований як природний еко-освітній простір. Його перший камінь заклали у травні 2016 року.  Зараз на території 10 га тут мешкає дванадцять ведмедів. В перспективі у  Домажирі планується прихистити до 30 бурих ведмедів. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook