У Сянках з'явився вокзал

На Турківщині відкрили оновлену залізничну станцію

Відкрили оновлену будівлю вокзалу та службово-технічних споруд станції Сянки Турківського району Львівської області. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

На сучасну реконструкцію станційного комплексу, яка розпочалася у 2016 році, скерували 22,3 млн грн.

Під час робіт замінили зовнішні мережі електропостачання та мережі електроосвітлення, оновили обладнання в трансформаторній підстанції, влаштували зовнішні мережі зв'язку. Крім того, повністю замінили обладнання та напірну господарсько-питну мережу пункту водопостачання станції Сянки, що забезпечує водопостачання підрозділів залізниці, прикордонної служби, населення села.

У будівлі вокзалу під час реконструкції підсилили конструкцію стін, влаштували нове залізобетонне перекриття будівлі та одноповерхову прибудову, змонтували нові конструкції шатрового даху з покрівлею з металочерепиці.

Також облаштували зал очікування з окремо обладнаними туалетними кімнатами. Для службових потреб тут також влаштували робочі кабінети працівників та санвузли для персоналу.

Поряд із оновленням комунікацій та станційних будівель, відремонтували посадкові платформи, упорядкували прилеглу територію, влаштували проїзд з асфальтобетонним покриттям до будівлі вокзалу та на автостоянку біля вокзалу. На пероні вклали плитку з фігурним мощенням, довкола території вокзалу встановили металеву огорожу.

Для зручності обслуговування пасажирів з інвалідністю у залізничній новобудові пристосована простора кімната відпочинку з окремим санвузлом, встановлені засоби інформаційно-довідкової навігації та інші інфраструктурні елементи.

Нагадаємо, що поблизу Львівського залізничного вокзалу збудують 11 багатоповерхівок і торговий центр.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів