ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У суботу львів'яни відзначать День батька

Чоловікам роздадуть флаєри із інформацією про характеристики доброго батька
Depo.
16 вересня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua

У Львові відзначатимуть Всенародний День батька. Організатори проведуть свято на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку, пише Depo.Львів.

Організатори раніше були ініціаторами проведення першого в Україні Форуму "Відповідальне батьківство". Резолюцією Форуму став всеукраїнський збір підписів на підтримку громадської ініціативи про заснування Дня батька в Україні.

Участь в урочистому заході візьмуть представники влади, громадських організацій, священнослужителі різних християнських конфесій м. Львова.

Відбудеться також міжконфесійна спільна молитва за батьків, чоловіків України та Львова, виступи музичних колективів, хорів від громадських організацій і церков м. Львова.

Під час музичної частини волонтери від церков та громадських організацій привітають чоловіків, батьків Львова, учасників АТО, даруючи пам'ятки-флаєри. Пам'ятка-флаєр несе інформацію про основні засади, характеристики доброго батька, яким повинен бути справжній чоловік.

"Це не просто відзначення свята Дня батька, це можливість щороку оновити усвідомлення і розуміння для чоловіків, жінок і дітей важливості батька і батьківства в українській родині та відповідальності батька", - зазначають організатори.

Більше новин про відзначення татусів читайте на Depo.Львів.