ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Шевченківському гаю проведуть фестиваль "Рідна мово моя"

Запросять учасників АТО та поранених воїнів
Depo.
23 серпня 2015 13:51
ФОТО: depo.ua

На сцені Співочого поля Музею народної архітектури та побуту відбудеться фестиваль "Рідна мово моя". Захід має на меті підняти моральний дух українського населення у сьогоднішній боротьбі за єдність України та територіальну цілісність, через українську пісню та національні традиції об'єднати українську молодь. Про це Depo.Львів повідомили організатори.

Фестиваль розпочинається 23 серпня о 16:00 годині і триватиме до 20:00 години.

Для участі в заході заплановані такі мистецькі колективи та окремі виконавці: заслужений артист України Роман Ковальчук, естрадно-симфонічний оркестр "Ліберта" (диригент: Володимир Вівчарик), Олеся Киричук, Гурт "Перебендя", Етно-гурт "Ойкумена", Октет "Мадрігал войсіс", Наталя Мирна (м. Київ), Тетяна Карпенко (м. Полтава), Наталя Максимова, поетеса Людмила Пуляєва, поетеса Вікторія Бондаренко та багато інших.

Окрім просвітницької цілі проведення цих заходів, місцевими активістами Благодійної організації "Велика країна" будуть запрошені воїни АТО, а також поранені воїни, які перебувають на лікуванні у Львівському центральному військово-клінічному госпіталі.

Більше новин про святкування Дня Незалежності читайте на Depo.Львів