ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У середу Львів прийматиме Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності

У області представлять визначні та незвідані туристичні маршрути із усієї країни
Depo.
20 жовтня 2015 11:04
ФОТО: depo.ua

Львівська обласна державна адміністрація та ПрАТ "Гал-ЕКСПО" запрошують відвідати традиційний Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності – 2015, який відбудеться 21-23 жовтня у Палаці спорту "Україна" (вул. Мельника, 18). Про це пише Depo.Львів.

Цьогоріч основним напрямком заходу буде популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів України, а також демонстрація новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності.

За словами організаторів, прийшовши на виставку, лише за один день можна ознайомитись з наймальовничішими куточками України. Адже на об’єднаних стендах Львівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, Сумщини, Рівненщини, Кіровоградщини, Херсонщини, Запоріжжя, буде представлено визначні та незвідані місця, нові туристичні маршрути.

У рамках Форуму також одночасно працюватимуть три виставки: XVI Міжнародна виставка-ярмарок "ТурЕКСПО", IX Спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес" та VIII Спеціалізована виставка "Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля".

Більше новин про проведення форуму читайте на Depo.Львів.