ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У селах Львівщини побуває мобільний кінотеатр

Нещодавно розпочалися перші поїздки народними домами Львівської області
Depo.
2 листопада 2015 17:23
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

У жовтні за ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації та за участі митців та відомих діячів культури нашого краю розпочалися перші поїздки народними домами Львівщини.

"Переконана, що мистецькі мандрівки допоможуть забезпечити життєдіяльність народних домів. Звісно, дати нове життя більшості з них вкрай важко. Але ми віримо, що зможемо розробити новий формат їх роботи. Досягти того, щоб народний дім став місцем, де гуртуються діти, аби він став молодіжним центром. Прагнемо того, щоб у народному домі могли зібралися господині й люди похилого віку", – зазначила директор департаменту Христина Береговська.

За словами Христини Береговської, митці Богдан Стельмах, Надія Мориквас та Оксана Лозова у жовтні відвідали села Ісаї та Ясениця, що у Турківському районі.

Вони подарували дітям поетичну книжечку про Андрея Шептицького та розповіли про дитинство великого українця, а також про те, як багато видатних людей народилися у селі.

Окрім того, мистецькі акції відбулись у Городоцькому, Радехівському та Золочівському районах Львівщини. Села Малий Любінь і Завидовичі відвідали літератори Юлія Курташ-Карп та Богдан Чепурко. У село Новий витків приїжджав художник Нестор Бордун, який провів майстер-клас для дітей з живопису. А діти, які мешкають у селах Куровичі, Підгайчаки, Словіта та Червони, переглядали українську мультиплікацію. Адже там побував мандрівний мобільний кінотеатр.

Більше новин культури читайте на Depo.Львів.