ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Садового затвердили коефіцієнт перевезення пільговиків у маршрутках Львова

Кошти перевізникам зможуть відшкодовувати орієнтовно з лютого

Depo.
12 січня 2018 15:57
ФОТО: depo.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про затвердження граничних коефіцієнтів співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд у транспорті загального користування у Львові. Таке рішення члени виконкому підтримали під час засідання сьогодні, пише Depo.Львів з посиланням на "Leopolis.news".

Відповідно до рішення виконкому для підприємств автомобільного транспорту, які обслуговують міські автобусні маршрути (автобуси) цей коефіцієнт становить 0,59, а для Львівського комунального підприємства "Львівелектротранс" (трамваї, тролейбуси) – 1,9.

Це рішення почало діяти 1 січня 2018 року.

В. о. начальника управління транспорту Олег Партика пояснив, що проект рішення розробили, беручи за основу рішення попередніх років, де коефіцієнт визначали відповідно до даних статистики.

"Найближчим часом ми укладемо договори із перевізниками і будемо відшкодовувати їм кошти за перевезення пільгових категорій пасажирів. Для того, щоб вирахувати суми, нам потрібен цей коефіцієнт. Цей коефіцієнт означає, що у транспорті міста їздять приблизно 34-37% пільговиків", – пояснив керівник ЛКП "Львівелектротранс".

Він додав, що кошти перевізникам зможуть відшкодовувати орієнтовно з лютого.

Нагадаємо, на початку жовтня громадська організація підготувала проект ухвали Львівської міської ради щодо проведення у м. Львові комплексного обстеження пасажиропотоків.

Також ми писали про те, чому Садовому вигідно підняти вартість проїзду у маршрутках Львова саме зараз.

Відповідне звернення та проект ухвали скеровано до Львівського міського голови А. Садового керівників усіх депутатських фракцій Львівської міської ради.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів