У Садового вимагають інвентаризації комунальної власності Львова

Щонайменше дивними виглядають відмовки мера Львова та Інни Свистун на депутатські запити, що проведення інвентаризації

Основою проблем із комунальним майном у Львові є й досі непроведена інвентаризація. Тож якщо управління комунальної власності нарешті самостійно не ініціюватиме цей процес, депутати вимагатимуть провести облік майна через протокольне доручення сесії Львівської ради. Про це заявив представник комісії комунальної власності ЛМР, депутат Тарас Ворко в ефірі радіо "Львівська хвиля", пише Depo.Львів з посиланням на Львівський портал.

"Не лише депутати, а й самі працівники Управління комунальної власності, що опікується майном міста, не знають: а скільки цього майна у громади Львова. Не знають, де воно розміщене, в якому воно стані. А як можна чимось управляти, якщо не знаєш, чим управляєш? Про це і я особисто, і мої колеги вже неодноразово говорили на сесіях, писали відповідні звернення на ім'я міського голови. Жодного результату. Інвентаризація майна так і не проведена. Це при тому, що нинішній керівник УКВ Інна Свистун займає посаду з 2013 року", – говорить депутат.

За його словами, щонайменше дивними виглядають відмовки мера Львова та Інни Свистун на депутатські запити, що проведення інвентаризації – це функції балансоутримувачів, а не УКВ.

"Але балансоутримувачі – це і є міська рада: її структурні підрозділи, ЛКП, управління. Звісно, не обов'язок працівників управління їздити по всіх об'єктах комунальної власності, міряти метражі та давати оцінку їхнього стану і вартості. Але саме в обов'язки управління входить ініціювання інвентаризації, контроль за її проведенням. Тож після того, як депутати використали всі можливі інструменти впливу на ситуацію через заяви і звернення, я бачу лише один спосіб вирішення проблеми – дати протокольне доручення сесії міської ради провести інвентаризацію комунального майна Львова", – наголосив Тарас Ворко.

Також він нагадав, що згідно із проголосованим 19 квітня на крайній сесії ЛМР протокольним дорученням, у четвер, 17 травня, під час чергового засідання має відбутися звіт керівника УКВ Інни Свистун про діяльність управління.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #Садовий