ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Садового таки обіцяють зберегти львівський стадіон

Стадіон "Сільмаш" отримав новий статус

Depo.
12 січня 2018 15:30
ФОТО: depo.ua

Статус стадіону "Сільмаш" із частково житлового офіційно змінили на спортивний. Про це повідомив депутат ЛМР Сергій Івах, пише Depo.Львів.

"Є рішення! Виконком міськради затвердив детальний план стадіону Сільмаш! Величезна подяка усім мешканцям, громадським активістам, які долучились до боротьби за стадіон. Це, мабуть, вперше в історії Львова, коли вдалось земельну ділянку перевести з житлової інфраструктури у спортивну і повернути людям", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на громадських слуханнях львів'яни ухвалили подати відкрите звернення до міського голови Андрія Садового щодо врахування громадських інтересів функціонального зонування території у районі вул.Сулими, Поперечної, Зв'язкової у Львові в частині зонування території стадіону "Сільмаш".

У зверненні учасники слухань просили врахувати інтереси громади та підтримати внесення змін в містобудівну документацію стосовно зазначеної території, забравши зону багатоповерхової житлової забудови "Ж-3" і зону "Г-2" та перетворити їх на зону "Г-4" задля збереження стадіону.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів