ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Садового похвалилися дзвінками на "Гарячу лінію міста"

За п'ять місяців 2018 року "Гаряча лінія міста" прийняла майже 102 тис. дзвінків від мешканців

Depo.
13 червня 2018 17:13
ФОТО: depo.ua

Від початку 2018 року на "Гарячу лінію міста" надійшло приблизно 102 тис. дзвінків та 37 тисяч зареєстрованих звернень. Про це інформує відділ "Гаряча лінія міста". Про це повідомляє Depo.Львів.

"Від початку 2018 року, станом на 1 червня, на "Гарячу лінію міста" надійшло приблизно 102 тис дзвінків, а якщо точніше, то це 101 900. Пропущено всього-на-всього 3% дзвінків, тому статистика є дуже хорошою.

Щодо звернень, зареєстрованих за тих п'ять місяців, їх було 37 тисяч. Є складений нами список "Топ-20 категорій питань". Найчастіше зверталися щодо аварійних ситуацій з системою електропостачання у житлових будинках, потім — порушення графіку руху громадського транспорту, далі — відсутність подачі холодної води у житлових будинках, також ще несправність ліфтів. Якщо по кількості, то щодо аварійних ситуацій було 3200 звернень, щодо відсутності подачі холодної води — 1600, а щодо ліфтів — 1500.

Також на "Гарячій лінії міста" з 10 травня запроваджено мобільний додаток, де кожен мешканець може зареєструватися і подати звернення. "Гаряча лінія міста" опрацьовує це звернення, скеровує до виконавця, і тоді сам мешканець може його бачити та відслідковувати, на якому воно етапі. Коли звернення виконане, мешканець бачить, що звернення закрите, і він самостійно може підтвердити виконання. Поки що телефонних дзвінків є більше, ніж звернень із мобільного додатку", — повідомила керівник відділу "Гаряча лінія міста" Віра Фрис.

Нагадаємо, що дізнатись про поточний стан планових чи аварійних робіт в місті можна на сторінці 1580.lviv.ua. Водночас "Гаряча лінія міста" за коротким номером 15−80 працює цілодобово, і на неї можна телефонувати також з мобільного (безкоштовно для абонентів операторів "Vodafone", "Лайфселл", "Київстар").

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube