UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Рівному дитяча залізниця відкриває сезон (ВІДЕО)

Дитяча залізниця у Рівному розпочне урочистості 9 травня о 10:00

У Рівному дитяча залізниця відкриває сез…

Вже традиційно у першій декаді травня дитячі магістралі регіональної філії "Львівська залізниця" відкриють новий сезон пасажирських перевезень. Про це повідомляє Depo.Львів. Дитяча залізниця у Рівному розпочне урочистості 9 травня о 10:00

Рівненська дитяча залізниця: 2,5 км її колії пролягають у центрі міста, на березі річки Устя. Колія залізниці тупикова, з двома станціями – Партизанська та Озерна. У святкові та вихідні дні дитяча магістраль прийматиме гостей із 10:00 до 16:30.

За словами керівників та викладачів дитячих магістралей, за допомогою колег із виробничих підрозділів регіональної філії до роботи у новому сезоні підготували усе необхідне – обладнання, рухомий склад, і, звичайно, юних залізничників. Загалом цього року літню виробничу практику на малих магістралях регіональної філії "Львівська залізниця" пройдуть понад 1,4 тис. хлопців та дівчат. Тож на всіх відвідувачів очікує не лише приємна, а й доволі цікава подорож, адже наставники та учні готують для гостей розважально-пізнавальну програму, повідомляє прес-центр Львівської залізниці.

Нагадаємо, 5 травня Львівська дитяча залізниця відкриває новий — 68 сезон.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook